Expo + fundraiser for the Palestine: Hope through the eyes of innocence
Line up: Francis Brinkman
Open: 17:00 - 21:00
Tickets: € Gratis
Op zondag 10 mei nodigen we je van harte uit in de Keizersgrachtkerk voor een expositie en printsale voor Palestina. Het werk, gemaakt door Francis Brinkman op de Palestijnse West Bank, richt zich op de kinderen van Palestina en hun hoopvolle zoektocht naar kind-zijn, te midden van onderdrukking en bezetting.
De opbrengst van de avond gaat direct naar lokale organisaties die zich inzetten voor verlichting, en inspiratie in het leven van kinderen, waaronder Sotna Music en Amos Trust.
Het belooft een warme en inspirerende avond te worden, met muziek, hapjes en gesprekken over het leven in Palestina en wat deze donaties kunnen betekenen. Iedereen is van harte welkom om binnen te lopen, zich te laten raken en – wie wil – een print aan te schaffen ter ondersteuning.
Locatie:
Keizersgrachtkerk Amsterdam
Keizersgracht 566
Meer info:
www.donorbox.org/shukr-francis-exhibition
www.francisbrinkman.com
@shukr.event
@francisbrinkman
@rightunderyournose.palestine